Aksident në Strugë, plagosen shoferet . Autoambulanca ju vjen në ndihmë. Ky i fundit është dërguar me urgjencë në spital, për të marrë ndihmë mjekësore. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Per me shum ndiqni pamjet ne linkun me poshte :