Modelja e njohur amerikane Danny Banks ka ngacmuar imagjinatën e fansave të bejsbollit së fundmi, teksa është zhveshur në një stadium.

Ajo ishte duke ndjekur nga tribuna ndeshjen e bejsbollit të Raiders në Las Vegas, kur shkoi përtej limiteve me sjelljen e saj.

https://www.instagram.com/p/CzlANXmOip2/embed/?cr=1&v=14

Siç shihet edhe nga videot e shpërndara në rrjet sociale, Banks ngre bluzën që mban veshur duke dalë topless para kamerave.

Kjo lëvizje provokuese e modeles është vënë re nga policia dhe sigurimi i stadiumit, të cilët në mënyrë diskrete iu afruan dhe i kërkuan të largohej.

https://www.instagram.com/p/Czk0NDWu7Qj/embed/?cr=1&v=14

Për fatin e saj të mirë pasi u dëbua, ajo nuk u arrestua dhe as u gjobit nga autoritetet.

Sa për sfidën, Raiders mposhtën 16-12 New York Jets.