Fillimi Autorët Postime nga News1.al

News1.al

60 POSTIME 0 KOMENTET

QËNDRONI TË LIDHUR

400FansaPëlqeje
300NdjekësitNdjek
1,130AbonentëAbonohu

MË TË FUNDIT

S’ka më patatina e çokollata, ministria: Lista e ushqimeve që u ndalohen nxënësve në...

0
Ministria e Shëndetësisë dhe ajo e Arsimit në kuadër të kequshqyerjes kanë vendosur që të ndalojnë reklamimin  e ushqimeve të pashëndetshme në...

Sekuestrohen mijëra euro të padeklaruara në Qafë Thanë

0
QAFË THANË – 13 mijë euro të padeklaruara janë sekuestruar në Doganën e Qafë Thanës. Raportohet se paratë i janë...

‘Ka diçka që familjarët nuk e tregojnë’, detaje të reja nga grabitja e biznesmenit...

0
Mbajtja peng e biznesmenit Nazmi Çangu dhe familjes së tij për më shumë se 3 orë, dhe grabitja e qindra mijëra euro...