Dy vajza të mitura në Tiranë përballen me një burrë të moshuar që nxjerr...

0
Dy vajza të mitura në Tiranë janë përballur me skena të ulëta teksa një burrë i moshuar nxjerr organin gjenital para tyre duke kryer vepra të turpshme.

Dalin pamjet kur Edison Begaj qëllohet me 4 plumba në sy të dy fëmijëve....

0
Dalin pamjet kur Edison Begaj, një emër i njohur për strukturat e drejtësisë është qëlluar me 4 plumba në sy të 2 fëmijëve, nga një person i...

Mbyllet “Covid 2”, “Shefqet Ndroqi” do t’i rikthehet funksionit si Sanatorium

0
Përmirësimi i situatës, mbyllet “Covid 2”, “Shefqet Ndroqi” do t’i rikthehet sërish funksionit si Sanatorium. Vijon…

Sfilatë në Gjykatë për TikTok, KLGJ fut në rend dite çështjen e gjyqtares Enkeleda...

0
TIRANË- Këshilli i Lartë Gjyqësor në mbledhjen e sotme ka futur në rendin e ditës edhe çështjen e drejtueses së Gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani, e cili...

Sektet satanike bëjnë “kërdinë” në Shqipëri, 3 vdekjet e mistershme brenda vitit që tronditën...

0
Vdekja e Evgjeni Baxhos disa javë më parë në Tiranë është mbuluar nga misteri, nisur edhe nga shenjat e gjetura në trupin e saj, për të cilat...

Vaksinimi në Francë: Dyndje e madhe dhe organizim

0
Dita e parë pa priorizimin e vaksinimit në Francë. Kërkesa është e lartë – veçanërisht tek të rinjtë. Por radhë të gjata përpara qendrave të vaksinimit nuk...

Vrau një grua para vajzës 8-vjeçare, shqiptari kërkon azil në Angli: Mos më ktheni,...

0
Një 42 vjeçar i dënuar në Shqipëri për vrasjen e një gruaje, ka hyrë ilegalisht në Britaninë e Madhe dhe kërkon azil me pretendimin se ka frikë...

Emrat e 4 të arrestuarve për kanabisi, njëri i mitur, policia: Çfarë gjetëm në...

0
Tiranë – Finalizohet operacioni policor anticanabis i koduar “Kimisti” Operacioni i zhvilluar nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve nën drejtimin e Prokurorisë.

“Shtëpi bari” si në Londër, pranga 4 personave, kultivonin kanabis në banesën e kthyer...

0
TIRANË- Katër persona kanë përfunduar në prangat e policisë së shtetit për shkak se janë kapur duke kultivuar kanabis. Raportohet se, fidanët e kanabisit ishin mbjellura në...

HOROSKOPI 2 Qershor: Kjo shenjë duhet të ketë kujdes të veçantë në punë, mësoni...

0
Më në fund gjërat fillojnë të përmirësohen në punë. Në dashuri mund të keni pak pasiguri, për shkak të disa kthimeve nga e kaluara.

QËNDRONI TË LIDHUR

4,301FansaPëlqeje
1,213NdjekësitNdjek
1,530AbonentëAbonohu

MË TË FUNDIT

Policia reklamon dronët dhe radarët, garat vijojnë pas mesnate

0
Pothuajse çdo ditë sipas denoncuesve, Bulevardi i Ri kthehet në pistë garash shpejtësie ndërsa policia ende nuk ka vepruar për këtë situatë.

Finlanda dhe Suedia përgatiten ndaj një sulmi të mundshëm rus

0
Banorët e Finlandës dhe Suedisë janë vigjilentë ndaj sulmeve të mundshme nga Rusia për hyrjen në NATO të dy vendeve nordike. Dëshmi...

Koronavirusi në Shqipëri, 2 të vdekur në 24 orët e fundit

0
Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 2 persona të prekur me Covid-19, ndërsa...