Asnjë postim për tu shfaqur

QËNDRONI TË LIDHUR

400FansaPëlqeje
300NdjekësitNdjek
1,130AbonentëAbonohu

MË TË FUNDIT

John McAfee, krijuesi i antivirusit për softuera gjendet i pajetë në qeli

0
Sipërmarrësi i softuerve anti-virus John McAfee është gjetur i vdekur në një qeli burgu në Barcelonë. Ai u gjet i pajetë vetëm...

Shembet ndërtesa 12 katëshe në Miami Beach 99 persona të zhdukur

0
Të paktën 99 persona figurojnë të zhdukur, 1 ka vdekur dhe 10 mbetën të plagosur nga shembja e pjesshme e një ndërtesë...

Messi feston ditëlindjen, merr dhuratat e çuditshme nga skuadra

0
Ylli argjentinas, Lionel Messi sot ka festuar ditëlindjen e tij të 34-të, ku nuk munguan dhe dhuratat nga shokët e ekipit të...