Çfarë e lidh Babisin me biznesmenin që u vetëvra? Hetuesit grekë “zbërthejnë” telefonin e...

0
Hetuesit grekë i kanë dhënë fund aludimeve të ditëve të fundit se Babis Anagnostopoulos dhe biznesmeni që u vetëvra Stavros Dogiakis mund të kishin një lidhje mes...

“Dua ujë…”/ Vdes nga i nxehti emigranti 27-vjeçar në Itali

0
Një lajm tronditës raportohet nga Itali, ku një 27 vjeçar me origjinë nga Mali në Afrikë, Camara Fantamadi, ka gjetur vdekjen dje nga i nxehti.

Qëllohet me armë helikopteri që po udhëtonte presidenti kolumbian

0
Helikopteri me të cilin udhëtonte presidenti i Kolumbisë është qëlluar me armë pranë kufirit me Venezuelën. Presidenti Iván Duque po fluturonte drejt Cúcuta në...

Duhet të përgatitemi për luftë: Ministri i jashtëm i Tajvanit bën deklaratën e bujshme

0
Frika për përshkallëzim ushtarak të Kinës ndaj Tajvanit tregon se ishulli i vetëqeverisur ” duhet të përgatitet ” për një konflikt të mundshëm ushtarak, tha Ministri i...

Shembet ndërtesa 12 katëshe në Miami Beach 99 persona të zhdukur

0
Të paktën 99 persona figurojnë të zhdukur, 1 ka vdekur dhe 10 mbetën të plagosur nga shembja e pjesshme e një ndërtesë banimi 12-katëshe në Surfside, një...

Lajm tronditës/ Prangoset shqiptari që përdhunonte dy vajzat e tij. Si u zbulua ngjarja...

0
Një lajm tronditës vjen nga Italia, ku një 56-vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar në Gargonzola, pasi për vite me radhë ka abuzuar seksualisht me dy vajzat...

20 avionë mbi kokë, mbushen sistemet raketore dhe mitralozët, stafi i destrojerit britanik bëhet...

0
Më shumë se 20 avionë shoqëruan lundrimin e destrojerit britanik “HMS Defender” në ujërat pranë Krimesë gjatë ditës së djeshme duke e çuar Rusinë dhe Britaninë e...

I hodhi acid mitropolitëve, prifti grek bleu dy shishet në internet: Isha i mbingarkuar...

0
GREQI Mediat greke kanë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Greqi ku prifti Theofylaktos Kombos u hodhi acid mitropolitëve dhe...

Pas Greqisë shokohet dhe Franca: Vret burrin dhe e gropos me 2 fëmijët, ishte...

0
Rrëfimi i Valerie Bako në Francë, e cila vrau burrin dhe e varrosi me ndihmën e fëmijëve të saj sepse ai e abuzoi me të, është tronditës....

Dha dorëheqjen papritur, avokati i pilotit që vrau gruan zbulon arsyen

0
Teksa u paraqit sot në gjykatë, një nga dy avokatët mbrojtës të Babis Anagnostopoulos, i cili vrau gruan e tij 20-vjeçare dha dorëheqjen. Vassilis...

QËNDRONI TË LIDHUR

4,301FansaPëlqeje
1,213NdjekësitNdjek
1,530AbonentëAbonohu

MË TË FUNDIT

EMRAT/ Operacion antidrogë në Tiranë, mbi 20 të arrestuar, disa prej tyre femra

0
Policia e Shtetit ka zhvilluar një operacion antidrogë në Tiranë, në kuadër të të cilit kanë rënë në pranga 20 persona. Ndërkohë,...

Mekanikja me thonjtë e gjatë: Meshkujt më nënvlerësojnë

0
Një vajzë me thonj shumë të gjatë thotë se paragjykohet shpesh nga klientët e saj kur vijnë për të rregulluar… makinën.

Momenti dramatik kur avioni rus “takohet” me dy bombarduesit bërthamorë amerikanë

0
Tensione në qiellin e Europës. Një avion amerikan B-52 ka survejuar hapësirën pranë kufirit të Kaliningradit, një praktikë që ndodhte prej ditësh,...