Asnjë postim për tu shfaqur

QËNDRONI TË LIDHUR

400FansaPëlqeje
300NdjekësitNdjek
1,130AbonentëAbonohu

MË TË FUNDIT

Është 79-vjeçe dhe trafikante. Askush nuk e besonte deri kur…

0
Një operacion i përbashkët i Gardës Civile, Policisë Kombëtare dhe Policisë Gjyqësore të Portugalisë ka urdhëruar arrestimin e tre personave me kombësi...

Shkoi tek i vëllai bashkë me tre fëmijët, si u vra me 8 plumba...

0
Banorët dhe pushuesit e zonës së Larisas në Greqi kanë mbetur të shtangur nga ajo që kanë parë ditën e sotme. Një...

Vuçiç padit vetveten

0
Nënkryetari i Partisë Përparimtare Serbe, Millosh Vuçeviç, tha se në Prokurorinë Publike janë dorëzuar kallëzime penale ndaj presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq...