Mbappe me valixhe gati, PSG gati ta zëvendësojë me një rekordmen

0
E ardhmja e Kylian Mbappe është e paqartë. Ylli francez ka kontratë deri në verën e vitit të ardhshëm me PSG-në, që do të jetë e detyruar...

Zyrtare: Joshua-Fury, kur zhvillohet dueli më i madh i boksit për 4 rripat

0
Konfirmohet një nga duelet më të mëdha të boksit, Tyson Fury-Anthony Joshua, në kategorinë e peshave të rënda. Boksierët britanikë do të përballen mes tyre më 14...

Video/ Ekzekutohet në mes të kryeqytetit ish-boksieri profesionist, dyshimet e para të policisë

0
Greqia nuk gjen qetësi nga krimi. Mbrëmjen e kaluar, në Athinë është ekzekutuar me armë zjarri një 58-vjeçar. Mediat greke raportojnë...

E fundit nga Spanja: Zidane do largohet nga Reali, ua ka treguar edhe lojtarëve

0
“E ardhmja? Kjo pyetje është bërë shumë e mërzitshme, nuk e di çfarë do të ndodhë. Unë po bëj maksimumin tim, por gjithçka mund të ndodhë. Ka...

Greg Rama në një lidhje? Kush është vajza ‘misterioze’ që e shoqëron në stadium...

0
Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama është parë ditën e djeshme në shkallët e stadiumit krah një vajze bukuroshe brune. Ai ka qenë...

I pafat Zlatan Ibrahimovic, humbet edhe EURO 2020 me Suedinë

0
Zlatan Ibrahimovic i pafat. Sulmuesi u dëmtua në ndeshjen e fundit të Milanit kundër Juventusit dhe kontrollet mjekësore kanë zbuluar se ligamenti i tij nuk është këputur.

Ofertë e parefuzueshme për një 18-vjeçar, Manchester City “hap thesin”

0
Pep Guardiola dhe lojtarët janë të fokusuar te finalja e Champions League, trofe që Manchester City nuk e ka fituar kurrë më parë. Përballë do të jetë Chelsea i...

Rikthimi i madh i një emri të lavdishëm!

0
Dinamo fitoi 2-0 me Vorën në ndeshjen e javës së fundit në Kategorinë e Parë dhe rikthehet zyrtarisht sezonin që vjen, në Kategorinë Superiore.

“Do e bind të kthehet këtu, vjen vitin tjetër”, mamaja e Ronaldos tregon planin...

0
Cristiano Ronaldo nuk do të rinovojë me Juventusin dhe ë fund të sezonit të ardhshëm ai do largohet nga Juventus, teksa pritet të shihet e ardhmja e...

Zyrtare: Konfirmohet stadiumi i finales së Champions, do lejohen tifozë në stadium

0
Anglia prej javësh ka mbyllur çdo kontakt me Turqinë për shkak të rrezikut nga infektimet masive në vendin ballkanas dhe pasojat e këtij vendimi po i vuan...

QËNDRONI TË LIDHUR

400FansaPëlqeje
300NdjekësitNdjek
1,130AbonentëAbonohu

MË TË FUNDIT

Zbulohet projekti i ndërtesës së dytë më të lartë në botë, ku do të...

0
Një firmë skoceze ka zbuluar planet për qiell gërvishtësen e dytë më të lartë në botë që do të ndërtohet në Shën...

Integrimi i Shqipërisë në BE, Soreca: Kushtet janë përmbushur, këtu është Evropë

0
Ambasadori i BE në Tiranë Luigi Soreca me anë të një postimi në rrjetet sociale thotë se kushtet e vendosura për integrimin...

Vendos Konferenca e Kryetarëve: Më 9 qershor, seanca e posaçme për shkarkimin e Metës

0
Në datën 9 qershor, ditën e mërkurë, në orën 10:00 do të mbahet seanca e posaçme plenare për shkarkimin e Presidentit Ilir...