Roza Lati njihet si nga vajzat më të guximshme të showbizit shqiptar. Ajo ka spikatur gjithmonë për mendimet e saj që shpreh lirëshëm, por  edhe për pamjen e jashtme me të cilën guxon në shumë raste.

Së fundmi, Roza i ka befasuar të gjithë me disa video të publikuara në Instagram, ku shfaqet nudo në një vaskë të mbushur me shkumë.

Vihet re që moderatorja tenton të mbulojë me duar pjesët intime, ndërsa bën dhe një deklaratë “të çuditshme”.

“Do të isha miliardere po të shisja kasetën time të seksit”, shkruan Lati në një prej videove./abcnews.al