Mes luksit me CR7, Georgina trondit fansat me deklaratën: Ka një gjë që më...

0
Me binjakët në bark dhe një serial Netflix në rrugë e sipër, jeta e Georgina Rodriguez mund të quhet padyshim një përrallë. “Dikur shisja...

Kujdes! Kodet e skanimit QR po përdoren për vjedhjen e llogarive bankare

0
Kodet e skanimit QR mund të përdoren për vjedhjen e llogarive bankare. Alarmi vjen nga ekspertët e fushës. Kodet janë bërë më të zakonshme...

Erdogani në Kuvendin e Shqipërisë: Kemi 600 vjet miqësi, tani edhe aleatë strategjikë

0
Presidenti i Turqisë Rexhep Tayyib Erdogan tha në Parlamentin e Shqipërisë se dy vendet tashmë janë aleatë strategjikë. Erdogan përmendi njohjen e menjëhershme të Kosovës si shtet...

Katër kërkesat e Gazment Bardhit drejtuar bashkisë Tiranë për 3 kullat te selia e...

0
Gazment Bardhi i është drejtuar me një shkresa bashkisë së Tiranës, ku i kërkon informacion në lidhje me këtë projekt. SHKRESA E PD DREJTUAR...

Tragjedia në Tetovë, mbërrin në Maqedoni raporti i ekspertëve gjermanë

0
Nga sektori i kriminalitetit në Gjermani, në Ambasadën Gjermane në Shkup, pastaj në MPB dhe deri te distanca përfundimtare – Prokuroria Publike.. Kjo është...

Ministria e Arsimit publikon formularët. Procedurat që duhet të plotësojnë maturantët për të ndjekur...

0
Nisin procedurat pë maturantët që do të përfundojnë sivjet studimet. Ministria e Arsimit ka bërë publik formularët A1/A1Z, nëpërmjet të cilit maturantët do të...

Rama me Kuran dhe Hadithe para Erdoganit, i referohet fjalës se Profetit Muhamed

0
Kryeministri Edi Rama gjatë fjalimit të tij në Laç, përpara presidentit turk Recep Tayip Erdogan ka folur me Hadithe dhe duke iu referuar fjalës së Profetit Muhamed...

Sekreti i miqësisë me Erdogan, Rama: Si u përgjigjem të mëdhenjve që e quajnë...

0
Kryeministri Edi Rama ka pritur në aeroport presidentin turk Recep Tayp Erdogan. Erdogan zbriti në Rinas rreth orës 10:30. Më pas të dy liderët nderuan himnet e...

Turqit nuk u besojnë syve, zbulojnë detajin që nuk e prisnin mes Ramës dhe...

0
Ndjekësit turq të Presidentit Erdogan kanë zbuluar një detaj që ndoshta nuk e dinin më parë sa i përket gjatësisë së tij. Teksa transmetohet...

554 vite nga vdekja e Gjergj Kastriotit, Meta: Do mbetet përjetë shqiptari më i...

0
Sot shënohet 554-vjetori i ndarjes nga jeta të heroit tonë kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu. Gjergj Kastriot Skëndërbeu është konsideruar për mbi 500 vjet si heroi ynë kombëtar.

QËNDRONI TË LIDHUR

400FansaPëlqeje
300NdjekësitNdjek
1,130AbonentëAbonohu

MË TË FUNDIT

Për herë të parë në histori, 10 superfuqi botërore firmosin për ndaljen e luftës...

0
Dakordësia e fuqive të mëdha për garën e armatimeve bërthamore Për herë të parë në histori, pesë anëtarët e...

Besojeni apo jo! Edi Rama pritet që të jetë pjesë e finales së Big...

0
Reality show “Big Brother Albania VIP” është kthyer në një nga emisionet më të ndjekura dhe më të përfolura në Shqipëri. Me...

Njoftim i ambasadës/ Nisja e anijes kozmike, NASA ka një ftesë të veçantë për...

0
Administratën Kombëtare të Aeronautikës dhe Hapësirës (NASA), nis një mision të rëndësishëm hapsinor. Por për herë të parë kjo...