Fillimi Autorët Postime nga news1.al

news1.al

458 POSTIME 0 KOMENTET

QËNDRONI TË LIDHUR

4,301FansaPëlqeje
1,213NdjekësitNdjek
1,530AbonentëAbonohu

MË TË FUNDIT

E fundit/ Tifozët holandezë rrahin qytetarin, dërgohet me urgjencë në spital

0
Tiranë- Tifozët e dehur holandezë nisin sherret nër rrugët dhe lokalet e Tiranës. Rasti i fundit ndodhi në afërsi...

Feynoord flet me fjalë të bukura: ‘Arritëm në të bukurën Shqipëri’!

0
TIRANË- Feyenoord mbërriti në Tiranë para Romës. Holandezët do të përballen të mërkurën në orën 21:00 me Romën.

Hiqen gurët e Sheshit Skënderbej, masa të larta sigurie për finalen (fotot)

0
Finalja e “Conference League” ka angazhuar krejt shtetin shqiptar. Policinë po e po, për të garantuar rend dhe siguri, në kushtet kur...