Akuza nga Austria për aferë 700 mijë $, Meta: Do flas për korrupsionin e...

0
Presidenti i Republikës, Ilir Meta njoftoi se është njohur sot me një shkrim pa autor, të publikuar në gazetën austriake “Kronen Zeitung”, artikull që sipas tij përmban...

Alibeaj tregon pse nuk mori pjesë në negociatat për presidentin

0
Tiranë- Kryetari i PD, Enkeled Alibeaj, foli para mediave duke treguar arsyet përse nuk ishte pjesë e tryezës së negociatave për Presidentin. “Figura e...

Bëri 5 operacione plastike për ngritjen e të pasmeve, tani nuk ulet dot në...

0
Suedi- Një 29 vjeçare e cila ka bërë ndërhyrje në të pasmet e saj, në përpjekje për t’i pasur të mëdha, ka treguar se ajo nuk mund...

Sakrificë?! Kim Kardashian humbi 7 kg në 3 javë për t’u veshur si Marilyn...

0
Influencuesja ishte ndër më mbresëlënëset në tapetin e kuq të "Met Gala 2022", por kjo performancë për të ishte një sfidë fizike, sepse duhej të futej në...

Arrestohet polici që terrorizonte duke qëlluar me armë nëpër Tiranë

0
Tiranë- Arrestohet një punonjës policie në Tiranë. Arrestimi u krye nga Angjensia e Mbikëqyrjes Policore, pasi ndaj tij ka pasur disa denoncime se terrorizonte...

Tragjedi në familje/ Vjehrri vret me thikë nusen e djalit dhe më pas var...

0
Tragjedi në një familje në Fier. Vjehrri vret nusen e djalit e më pas var veten. Burime informojnë se ngjarja ndodhi në orën 12:30,...

Aktori shumë i njohur zgjedh t’i japë fund jetës me eutanazi, zbardhet plani i...

0
Aktori veteran që është edhe ikona franceze Alain Delon ku u bë i famshëm nga filmat si Purple Noon (1960), Rocco and His Brothers (1960), L’Eclisse (1962),...

LAJM I FUNDIT/ Një i plagosur nga përleshja me armë (Emri)

0
Sulm me armë zjarri në Vlorë. Mësohet se si pasojë e të shtënave ka mbetur i plagosur një 28-vjeçar i identifikuar si Klodian Dule.

Situata e COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 139 raste të reja, 3 humbje jete në...

0
Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se nga 2,030 testime kanë rezultuar 139 qytetarë të infektuar. Në 24 orët e fundit janë shënuar 3 humbje jete.

Zyrtare: Lufta në Ukrainë, pezullohet kampionati i futbollit

0
Nisja e ofenivës ruse në Ukrainë ka ndalur futbollin. Kampionati ukrainas është vendosur të pezullohet për momentin. Ditën e nesërme ishte programuar të niste...

QËNDRONI TË LIDHUR

4,301FansaPëlqeje
1,213NdjekësitNdjek
1,530AbonentëAbonohu

MË TË FUNDIT

E fundit/ Tifozët holandezë rrahin qytetarin, dërgohet me urgjencë në spital

0
Tiranë- Tifozët e dehur holandezë nisin sherret nër rrugët dhe lokalet e Tiranës. Rasti i fundit ndodhi në afërsi...

Feynoord flet me fjalë të bukura: ‘Arritëm në të bukurën Shqipëri’!

0
TIRANË- Feyenoord mbërriti në Tiranë para Romës. Holandezët do të përballen të mërkurën në orën 21:00 me Romën.

Hiqen gurët e Sheshit Skënderbej, masa të larta sigurie për finalen (fotot)

0
Finalja e “Conference League” ka angazhuar krejt shtetin shqiptar. Policinë po e po, për të garantuar rend dhe siguri, në kushtet kur...