Ju pret një takim, njihuni me shenjën më me fat të Horoskopit për sot

0
DashiNëse nuk keni qenë mirë kohët e fundit, gjërat po fillojnë të përmirësohen për ju. Sjellja juaj e pakujdesshme do të jetë një shqetësim për prindërit tuaj....

Miliarderi kinez humbet 27 miliardë dollarë

0
Pasuria e themeluesit të Pinduoduo, Colin Huang ka humbur 27 miliardë dollarë këtë vit, sipas Indeksit të Miliarderëve të Bloomberg. Marrjet depozituese amerikane të...

Horoskopi: Mësoni parashikimin e yjeve për sot, cila shenjë do të përballet me surpriza

0
Dashi Ditë rutinë kjo e nesërmja për të dashuruarit. Do të mbizotërojë qetësia. Me financat tregohuni sa më të matur sepse vetëm në këtë...

Një ditë me mundësi profesionale e emocionale, mësoni parashikimin e yjeve për këtë të...

0
Dashi Sot mund të bëni ndryshime të rëndësishme në fusha dhe çështje që deri më tani ju kanë lodhur mendërisht. Do t’ju paraqiten  mundësi ...

Kontrolloni shpenzimet, njihni me shenjën më me fat të Horoskopit për sot

0
DashiRenditni problemet personale përmes mirëkuptimit dhe arsyes. Mos i transmetoni këto çështje në publik, përndryshe reputacioni juaj mund të dëmtohet. Partneri juaj do të mërzitet nëse neglizhoni...

HOROSKOPI/ Të favorizuar në dashuri të lindurit e kësaj shenje, çfarë parashikojnë yjet

0
Dashi Hëna është në anën tuaj këtë të shtunë dhe në dashuri ju mund ti krijoni mundësinë vetes për të kërkuar diçka prej tij!...

Horoskopi për ditën e sotme, 17 shtator 2021

0
DashiMos lejoni që të tjerët t’ju shtyjnë sot për të bërë diçka. Kini kujdes që të mos gaboni. Kjo është një ditë për t’u kujdesur për ju...

Puna, dashuria dhe financat, çfarë parashikojnë yjet për sot

0
DashiAktiviteti juaj mendor është më i theksuar se zakonisht. Mund të jetë e vështirë të ndaloni breshërinë e mendimeve që kalojnë nëpër kokën tuaj. Mendimi juaj do...

3 shenjat e Horoskopit që do e kenë vjeshtën më të vështirë

0
Ka shumë argëtim dhe pengesa në atë që po ndodh me yjet këtë vjeshtë. Planetet nuk e lënë çdo shenjë në baltë, duke sjellë një përzierje të...

Koha e duhur për të bërë atë që dëshironi, çfarë parashikojnë yjet sot

0
Dashi Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj jave, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje...

QËNDRONI TË LIDHUR

400FansaPëlqeje
300NdjekësitNdjek
1,130AbonentëAbonohu

MË TË FUNDIT

Përmbyset kamioni në Kuçovë, drejtuesi prej më shumë se një ore i bllokuar në...

0
Një kamion ka dalë nga rruga mbrëmjen e sotme në Kozare të Kuçovës duke u përmbysur në anë të saj.

Rama, vizitë në Kosovë më 27 Shtator

0
Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë të hënën e 27 Shtatorit një vizitë një ditore në Kosovë.  Takimi i...

“Jam betuar para arkivolit të djalit”, Zamira Durdaj flet pas rihapjes së hetimeve për...

0
Zamira Durdaj, nëna e 7-vjeçarit që humbi jetën gjatë shpërthimit në Gërdec, ka folur pas vendimit të Gjykatës së Posaçme të Apelit,...