Vijojnë “shfaqjet” në rrugët e Italisë, Kanye West bën fotografin

0
Kanye West dhe Bianca Censori vijojnë të shkaktojë “kaos” kudo ku shkelin në Itali. Video të reja të shpërndara në mediat sociale tregojnë çiftin teksa bëhen shkak...

Bianca Censori dhe Kanye West vijojnë të japin “shfaqje” rrugëve të Italisë

0
Kanye West dhe partnerja e tij, Bianca Censori, vijojnë të japin “shfaqje” në rrugët e Italisë. Të hënën ata janë fotografuar në Firence. Bianca...

Georgina Rodriguez një “Pretty Woman” në Venecia, por me çizme

0
Modelja argjentinase, Georgina Rodriguez, mahniti fansat në edicionin e 80-të të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Venecia këtë javë. Partnerja e futbollistit portugez Cristiano Ronaldo, që tashmë...

Dua Lipa flet hapur për marrëdhëniet seksuale, tregon çfarë nuk koncepton dot në çift

0
Dua Lipa, së fundmi, zbuloi disa detaje rreth jetës së saj personale, duke shpjeguar se çfarë i duket e rëndësishme për të diskutuar me partnerin e saj...

Modelja 40-vjeçare shtatzënë për herë të katërt: Është djalë

0
Miranda Kerr së shpejti do të bëhet nënë për herë të katërt. Në fotot që ka postuar në Snapchat, modelja dhe sipërmarrësja 40-vjeçare ka treguar barkun e...

Dua pozon “topless” për Vogue France, flet edhe për rrënjët shqiptare

0
Me mijëra njerëz janë “dyndur” në profilin e Dua Lipas në Instagram pasi këngëtarja publikoi disa foto të shkrepura për Vogue France. Në një...

Si u mbytën opozita dhe mediat serbe në “lëngun nga p*dhi” i Karleushës?!

0
Skena politike në Serbi këto ditë merret me një pyetje “kryesore” për jetën e përditshme të njerëzve atje, por edhe për të ardhmen e këtij vendi, përkatësisht:

Nga fusha e futbollit në Ibiza, kampionet e botës të pandara dhe në pushime

0
Të gjitha bashkë në fushën e lojës dhe të gjitha bashkë me pushime. Vajzat e Spanjës, të cilat u shpallën kampione të botës në futboll pasi mundën...

Sam Asghari thyen heshtjen për divorcin me Britney Spears

0
Bashkëshorti i Britney Spears, Sam Asghari, ka thyer heshtjen dhe ka deklaruar se kanë vendosur t’i japin fund “udhëtimit së bashku” pas 14 muajsh martesë. Një peticion...

Bella Hadid tregon sëmundjen që e torturoi prej 11 vitesh

0
Supermodelja Bella Hadid ka rrëfyer përmes imazheve sëmundjen Lyme, prej së cilës vuan edhe nëna e saj Yolanda dhe vëllai Anëar, e cila e ka torturuar prej...

QËNDRONI TË LIDHUR

4,301FansaPëlqeje
1,213NdjekësitNdjek
1,530AbonentëAbonohu

MË TË FUNDIT

GTA VI është mes nesh, publikohet traileri dhe mësohet data e daljes në treg

0
Pas shumë vitesh pritjeje, “Rockstar Games” ka publikuar trailerin e videolojës së shumëpritur “Grand Theft Auto 6” (GTA6), si dhe ka njoftuar...

Vrasja e 30-vjeçares në Kosovë, Liridona dhe Naimi kishin bërë kërkesë për divorc në...

0
Vrasja e 30-vjeçares Liridona Ademajt të mërkurën e 29 nëntorit në rrugën “Dalip Alshiqi”, në Prishtinë tronditi opinionin publik në Kosovë, por...

Trajneri i Italisë, Spalletti: Ndeshjet e grupit B, të denja për çerekfinale!

0
Mjafton vetëm të lexosh emrat që të kuptosh se Grupi B i Euro 2024 ku ndodhet Shqipëria është më i vështiri i...