A dëshironi të kaloni pushimet tuaja diku me ajër të pastër, ushqim të mrekullueshëm, luks, dhe atë gjatë gjithë vitit? Po, është vendi i Golemit në Shqipëri, vetëm 11 kilometra nga Durrësi, ku mund të shijoni mot të mirë dhe një ofertë gjithëpërfshirëse gjatë gjithë vitit.

Pamje nga dhomat ne Fllad Resort drejt qytetit te Durresit.

I vendosur në bregdetin e bukur shqiptar, në detin Adriatik, në qytetin e Golemit (11 km larg Durrësit), “Fllad Resort” është një destinacion që do t’ju ​​lërë pa fjalë. Me plazhin e tij të gjerë me rërë, ujërat e pastër blu të detit dhe i rrethuar nga pylli me pisha, ky resort është vendi i përsosur për t’u çlodhur dhe për të shijuar një pushim vërtet të paharrueshëm.

Dhomat në Fllad janë të pastra dhe komode.

Fllad Resort është një destinacion hoteli modern dhe luksoz që ofron një sërë komoditetesh për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja. Që nga momenti kur hyni në Fllad Resort do të transportoheni në një botë relaksi dhe kënaqësie. Me një shumëllojshmëri dhomash dhe suitash, me siguri do të gjeni akomodimin perfekt që i përshtatet nevojave dhe dëshirave tuaja.

Dhomat dhe suitat në resort janë të dekoruara bukur dhe të mobiluara në një stil modern. Dhomat ofrojnë një pamje të bukur të detit dhe peizazheve përreth. Dekori i dhomave dhe suitave është modern, me theks në komoditetin. Pavarësisht nëse jeni duke udhëtuar vetëm, si çift apo me familjen tuaj, ka diçka që i përshtatet të gjithëve në Fllad Resort.

Temperaturat janë mbi zero edhe në dimër, kështu që pishinat mbahen plot gjatë gjithë vitit dhe tarraca e hotelit për të shijuar ushqimin dhe pijet jashtë funksionon gjatë gjithë vitit.

Një nga karakteristikat më të vecanta të ndërtesës është pishina e saj, e cila duket se përzihet pa probleme me tarracën dhe mjedisin përreth. Është vendi i përsosur për t’u çlodhur duke u kënaqur në diell dhe duke shijuar pamjet spektakolare. Ka edhe shumë aktivitete të tjera për të shijuar në resort, si volejbolli në plazh dhe sportet ujore.

Video e ushqimit dhe shërbimit në hotel.

Fllad Resort ka gjithashtu një restorant dhe bar që ofrojnë një shumëllojshmëri përvojash kulinare dhe shije ushqimore. Nga gatimet tradicionale shqiptare deri te specialitetet e detit dhe kuzhina ndërkombëtare, shefat e kuzhinës përgatisin ushqime që i përshtaten çdo shijeje. Ju mund të shijoni vaktin tuaj duke parë pamjen e bukur të detit.

Specialitete të detit të përgatitura dhe të servirura në Fllad.

Mund të përdorni ofertën All-inclusive ose të porosisni ushqim në restorant nga përzgjedhja e ushqimeve në menu. Është interesante të theksohet se hoteli ka disa shefa kuzhine që gatuajnë në restorant para jush, live.

Qendra Spa në Fllad Resort ka një pishinë të brendshme, dhomë me kripë, sauna, banjë me avull, banjë turke dhe dhomë fitnesi.

Hoteli ka gjithashtu një Spa qëndër që ofron një sërë trajtimesh për t’ju ndihmuar të relaksoheni dhe të rinovoheni. Resorti ka sauna, dhomë me avull, banjë turke, pishinë, dhe një palestër. Është vendi i përsosur për t’u çlodhur pas një dite aventureje apo vizite në Durrës.

Në përgjithësi, Fllad Resort është një destinacion që ofron përzierjen perfekte të luksit dhe relaksimit. Është vendi i përsosur për t’i shpëtuar ngutjes dhe nxitimit të jetës së përditshme dhe për t’u zhytur në një botë bukurie dhe qetësie. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për aventura, relaksim ose të dyja, Fllad Resort është vendi i përsosur për të krijuar kujtime që do të zgjasin një jetë.

Numër kontakti:

Tel: +355 69 209 2516 / e-mail: info@flladresort.al / web: flladresort.com

Videoja NUK e modifikuar nga hoteli, por e filmuar me telefon.