Blogeri Hasbulla Magomedov ka postuar foto të reja në rrjetet sociale.

Në pamjet, Hasbullah është duke pushuar në pishinë në një jaht në Dubai. Ai shkroi: “Nuk mund të ndalosh të jetosh bukur”.

Fotot menjëherë u bënë virale, tani postimi ka më shumë se 1.1 milion pëlqime.

Hasbulla së fundmi nënshkroi një kontratë me UFC-në dhe u shoqërua në UFC 280.