I ftuar në një emisjon reperi i njohur shqiptar, Stresi, u bë pjesë e lojrave të shumta me të ftuarit e tjerë, si dhe u vendos përballë një sfide.

Një sfidë për Stresin ishte t’i dërgonte një video-mesazh ish-partneres së tij, Keisit, që jeton në Kanada.

Megjithëse kanë disa kohë që janë ndarë, ata ruajnë ende kontaktet me njëri-tjetrin. Madje u vu re se reperi e mbante të shënuar në telefon emrin e ish-partneres “E bukura Keisi“.

Stresi bëri siç iu kërkua dhe i dërgoi Keisit këtë mesazh:

“Keis, nuk di si ta them por mezi po pres që të ribashkohemi. Dëshira është shumë e madhe, besoj që dhe ti e di. Të kemi dhe një fëmijë bashkë, kemi kaluar shumë kohë dhe besoj që është momenti i duhur. Të dua shumë.”

Përgjigjen e saj nuk e dimë, por teleshikuesëve me siguri, i lindi pyeta “Mos janë ribashkuar dhe s’na kanë treguar gjë?”

Duke qenë se ishin një prej çifteve më të komentuar të showbizit dhe ndër më të dashurit për publikun, fansat dëshirojnë ende t’i shohin bashkë.