(VIDEO +18) Pamje të turpshme nga qëndra e qytetit të Korçës

0
Pamje tronditëse vijnë nga qëndra e qytetit të Korces. Nga pamjet e siguruara prej qytetarëve duket se një çift kryen mardhënie seksuale në mes...

Sektet satanike bëjnë “kërdinë” në Shqipëri, 3 vdekjet e mistershme brenda vitit që tronditën...

0
Vdekja e Evgjeni Baxhos disa javë më parë në Tiranë është mbuluar nga misteri, nisur edhe nga shenjat e gjetura në trupin e saj, për të cilat...

I riu shqiptar humb jetën në Itali, kush janë të dyshuarit dhe pse ndodhi...

0
Një i ri shqiptar humbi jetën natën duke gdhirë dita e sotme në një spital në Romë, pasi u godit me thikë në rrugë. Viktima u identifikua...

Shteti nxjerr dhëmbët, RENEA shtrin përtokë qytetarët në kontroll për armë zjarri

0
Kontrolle të befasishme janë kryer gjatë natës duke gdhirë e marta në Vlorë, në disa ambiente, kryesisht lokale, për kapjen e personave në kërkim, atyre që mbajnë...

Përgjaken Lojërat Olimpike, xhudisti spanjoll “masakrohet” nga kundërshtari në tapet (fotot)

0
Ndeshja e raundit të parë në xhudon olimpike, kategoria -66 kg, midis spanjollit Alberto Gaitero dhe ukrainasit Georgii Zantaraia ishte vërtet e vështirë. Dueli u fitua nga...

(FOTO) Dekor i ri në Strugë, kësaj here Drini i Zi merr tjeter pamje

0
Vetëm pak kohë pasi Struga mori një pazar dekorativ me çadra, tani përsëri një risi nga qyteti i urave. Këtë herë, është një zbukurim...

Vrasjet në vend, urdhri i ri për drejtuesit e policisë: Sekuestroni edhe armët me...

0
Persona të përfshirë në ngjarje të rënda kriminale, apo edhe në konflikte për motive banale, do t’u  sekuestrohet arma e zjarrit, nëse e disponojnë një të tillë...

(VIDEO) Një kamion doli nga rruga nga ura afër Trebenishtës para Ohrit

0
Një kamion me targa të Shkupit doli nga rruga nga ura afër Trebenishtës. Kamioni u shkatërrua plotësisht. Shoferi u shtrua në spital. Më 23.07.2021...

Kroçerat kthejnë në ‘nevojtore’ plazhet shqiptare. Sa herë që kalojnë në bregdetin shqiptar hedhin...

0
Në pikun e sezonit turistik, kroçerat e shumta që udhëtojnë përgjatë bregdetit shqiptar derdhin pa kriter ujërat e zeza, fekalet e pasagjerëve duke shkelur ligjin dhe ndotur...

Thuhet se Ivermectin parandalon dhe shëron Kovidin, farmacitë po zbrazen, por FDA ka një...

0
Pavarësisht paralajmërimeve të rrepta nga zyrtarët federalë të shëndetësisë, konsumatorët në të gjithë SHBA po përpiqen të shtënë në dorë një ilaç që të mbrohen nga koronavirusi, ilaç...

QËNDRONI TË LIDHUR

4,301FansaPëlqeje
1,213NdjekësitNdjek
1,530AbonentëAbonohu

MË TË FUNDIT

Policia reklamon dronët dhe radarët, garat vijojnë pas mesnate

0
Pothuajse çdo ditë sipas denoncuesve, Bulevardi i Ri kthehet në pistë garash shpejtësie ndërsa policia ende nuk ka vepruar për këtë situatë.

Finlanda dhe Suedia përgatiten ndaj një sulmi të mundshëm rus

0
Banorët e Finlandës dhe Suedisë janë vigjilentë ndaj sulmeve të mundshme nga Rusia për hyrjen në NATO të dy vendeve nordike. Dëshmi...

Koronavirusi në Shqipëri, 2 të vdekur në 24 orët e fundit

0
Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 2 persona të prekur me Covid-19, ndërsa...