Shqiptarja humb foshnjën pasi e lanë të priste dy orë në parkingun e spitalit...

0
E trishtë. Gruaja shqiptare humb foshnjën pasi priti 2 orë në parkingun e spitalit. Fationa Nikolli, e cila ishte 32 javëshe shtatzënë në atë...

Aksident i frikshëm/ Përmbyset trajleri tek Mali Robit, bllokohet qarkullimi, panik në autostradë (FOTO)

0
Aksident i frikshëm në aksin rrugor Kavajë Durrës. Një trajler ka devijuar nga korsia dhe është botuar duke bllokuar qarkullimin. Për fakt nuk ka...

Vuçiç i vendosur: Sebia nuk e njeh Kosovën. Telefononi kë të doni!

0
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar nga Hungaria, tha se pala kosovare dëshiron që Serbia ta njohë atë, por kjo nuk do të ndodhë. Vuçiç tha...

U shkarkuan nga vetingu, 27 gjyqtarë dhe prokurorë hapin studio avokatie, Visha: Një pjesë...

0
Procesi i vetingut ka nxjerrë jashtë sistemit të drejtësisë një numër të lartë gjyqtarësh dhe prokurorësh në Shqipëri. Por për një pjesë të madhe të tyre lidhjet...

Gruaja e Adriatik Llallës përshëndet gazetarët me veprimin e pazakontë!

0
Policia e Shtetit nuk e gjeti në banesë ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla. Me urdhrin e arrestimit në dorë të lëshuar nga SPAK forcat e rendit mësynë në banesën...

Baste dhe fajde, Gazetari: Historia e gjyqtares që i shpëtoi drejtësisë dhe punon në...

0
Gjyqtarët dhe prokurorët e korruptuar që janë shkarkuar nga vettingu ishte tema e emisionit “Bardh a Zi” mbrëmjen e sotme në “ABC”. Debatet në panel ishin të...

Shqiptarët hynë në histori në grabitjen e bankës në Britani, lirohet pas 15 vitesh...

0
Lea Rusha i cili prej 15 vitesh ndodhej pas hekurave për grabitjen më të madhe në historinë e Britanisë së Madhe është liruar nga burgu duke paguar...

Dy persona (meshkuj dhe femra, shtetas të Greqisë) të arrestuar në Shën Naum u...

0
Dy persona (meshkuj dhe femra, shtetas të Greqisë) të arrestuar në Shën Naum u përpoqën të sillnin mbi 30,000 euro. …

Ora policore 22:00 apo 23:00? Komiteti i paqartë!

0
Në konferencën e Komitetit sot, zëvendësministrja Mira Rakacolli, tha se masat në fuqi do të mbeten të pandryshuara pasi situata epidemiologjike, është e qëndrueshme. Ora policore tha...

Horoskopi për ditën e sotme, 23 shtator 2021

0
Dashi Nëse keni qenë vetëm prej një kohe të gjatë, mos e humbni shpresën: është një moment pozitiv për ndjenjat dhe historitë e reja....

QËNDRONI TË LIDHUR

400FansaPëlqeje
300NdjekësitNdjek
1,130AbonentëAbonohu

MË TË FUNDIT

Përmbyset kamioni në Kuçovë, drejtuesi prej më shumë se një ore i bllokuar në...

0
Një kamion ka dalë nga rruga mbrëmjen e sotme në Kozare të Kuçovës duke u përmbysur në anë të saj.

Rama, vizitë në Kosovë më 27 Shtator

0
Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë të hënën e 27 Shtatorit një vizitë një ditore në Kosovë.  Takimi i...

“Jam betuar para arkivolit të djalit”, Zamira Durdaj flet pas rihapjes së hetimeve për...

0
Zamira Durdaj, nëna e 7-vjeçarit që humbi jetën gjatë shpërthimit në Gërdec, ka folur pas vendimit të Gjykatës së Posaçme të Apelit,...